Makijaż permanentny jest niewątpliwie oryginalną sztuką makijażu, stawiającą na pierwszy miejscu podkreślenie naturalnego piękna każdej kobiety. Pozwala wyeksponować delikatność i naturalność twarzy. Dzięki niemu możemy precyzyjnie poprawić kształt brwi stwarzając wrażenie ich optycznego zagęszczenia. Makijaż permanentny umożliwia także podkreślenie oczu poprzez powiększenie objętości rzęs. Pozwala również zaznaczyć kontur ust, optycznie je powiększyć, a co najważniejsze wzmocnić ich barwę. Stają się one wówczas bardziej wyraziste i kobiece.
Makijaż permanentny ma zastosowanie nie tylko przy korekcji twarzy. Pełni on również rolę kamuflażu przy różnego rodzaju niedoskonałości urody. Często wykorzystywany jest również jako narzędzie pomocnicze w medycynie przede wszystkim do tuszowania i kolorystyki:

 • widocznych blizn i odbarwień
 • zmian skórnych po przebytych chorobach
 • zmian po chemioterapii
 • zmian po odtwórczych zabiegach plastycznych (korekcja brodawek)

Makijaż permanentny posiada właściwości krótkotrwałego tatuażu, co stwarza możliwość okresowego zdobienia twarzy i ciała. Wykonany przez specjalistę, wyposażonego w zmysł artystyczny, na pewno pozwoli cieszyć się ładnym wyglądem w każdej sytuacji. Zarówno podczas uprawiania sportów jak i korzystania z uroków wypoczynku letniego.
Makijaż permanentny to możliwość podkreślenia naturalnego piękna i ukrycia drobnych niedoskonałości własnej urody na kilka lat. Permvisage to dążenie do doskonałości, ponieważ kształt doskonały możemy nadać naszym łukom brwiowym. Doskonałym kształtem i kolorem możemy również podkreślić usta. Doświadczalnie makijaż permanentny odczujesz w sposób następujący:

 • Wizażystka przeszkolona w makijażu permanentnym pędzelkiem i farbą koryguje Twoje brwi, wypełnia wieniec rzęs lub nakreśla kontur ust.
 • Jeśli kształt i kolor odpowiada Ci przy pomocy mikropigmentacji wprowadza barwnik do naskórka, co powoduje, że idealny makijaż utrwala się na całe lata. Pozwala to na ukrycie drobnych niedoskonałości natury.
 • Jeśli twoje brwi są niezbyt kształtne, nieregularne lub zbyt jasne, można to poprawić. Jeśli Twoje usta są zbyt wąskie, ich rysunek zbyt ostry lub też na skutek nawracającej opryszczki jest zanik czerwieni warg możesz to skorygować.
 • Jeśli rzęsy są bardzo jasne i niezbyt gęste, wieniec rzęs możesz poprawić maleńkimi kropeczkami, co da wrażenie ich zagęszczenia i podkreśli oko.
 • Makijaż długotrwały, to przede wszystkim dążenie do doskonałości, wielka wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy, a co najważniejsze widoczny EFEKT

NEWTREND – makijaż permanentny – wykonujemy od 1999 roku.

Co musisz wiedzieć o makijażu permanentnym – trwałym:

 • Dobry sposób na przyciemnianie lub korekcje kształtu brwi, oczu, ust.
 • Zmieniamy wyraz oczu, łagodzimy zawzięty wyraz twarzy, rekonstruujemy przemęczone brwi
 • Po pierwszym zabiegu i kilku dniach złuszczania czas na korektę. Korektę – dopełnianie należy wykonać najpóźniej miesiąc po zabiegu.
 • Makijaż permanentny na zdjęciach daje efekt świetnie wykonanego, świeżego makijażu.

BRWI – zagęszczanie, przedłużanie, nadawanie odpowiedniego kształtu
OCZY – efekt zagęszczenia rzęs, powiększenia oczu
USTA – wypełnienie barwnikiem – dodaje wyrazistości ustom, uzyskujemy efekt powiększenia, dodania blasku, rozświetlenia – koniec z używaniem pomadek, konturówek. Codzienna pielęgnacja to nałożenie błyszczku – koniec z obawą o „zjedzenie szminki” czy śladami na filiżance. Pełny komfort. Uwaga! Świetnie wychodzimy na zdjęciach i to zarówno np. w wodzie, czy wieczorem.
kontur – nadanie odpowiedniego zarysu ustom, walka z asymetrią, możliwość powiększania

CENNIK

brwi  od 400 zł do 800 zł

kreski górne (na powiece) od 200 zł do 400 zł

kreski dolne od 200 zł do 400 zł

kontur ust od 300 zł do 600 zł

kontur ust z wypełnienie od 500 zł do 1000 zł