Piękne ciało, które będzie wciąż atrakcyjne, to marzenie niejednych z nas. Dotyczy ono zarówno mężczyzn jak i kobiet. Z tego też względu, coraz więcej uwagi poświęcamy pielęgnacji i dbałości o nie. Posługujemy się w tym celu: dietami, ćwiczeniami a także różnego rodzaju kosmetykami. Ostatnio coraz częściej, sięgamy również po bardziej radykalne środki i metody, zatrzymania efektów upływającego czasu. Mowa tu o wzrastającej popularności dziedziny, jaką jest medycyna estetyczna oraz znajdujących się w jej obrębie zabiegów. Wśród tych najbardziej obecnie pożądanych znajdują się między innymi: zabiegi laserowe oraz tak zwana mezoterapia igłowa, mikroigłowa i beziglowa.   

Metoda, jaką jest mezoterapia dopiero od niedawna, znalazła swoje zastosowanie w medycynie estetycznej. Do tej pory, była ona przede wszystkim stosowana, jako jeden z bardziej skutecznych sposobów walki z: chorobami skóry, dolegliwościami od strony układu oddechowego i bólami o charakterze migrenowym. Wykorzystywano ją również przy zabiegach rehabilitacyjnych. Obecnie metoda ta, przyjęła się na dobre w kosmetologii i medycynie estetycznej.

Mezoterapia igłowa – najnowszej generacji pistolet CONCERTO, do przeprowadzania bezpiecznej, wszechstronnej, zaawansowanej mezoterapii twarzy i ciała. Jako jedynym na świecie pistoletem CONCERTO – aplikujemy nawet najbardziej gęsty kwas hialuronowy (każda gęstość) – aplikujemy mieszanki biorewitalizujące – posiada program MEZO EXPERT : ustawienie głębokości, szybkości dozowania, trybów mezoterapii.

Pistolet CONCERTO – posiada wyjątkowy zabieg KARBOKSYTERAPII polegający na wprowadzeniu CO2 na twarz, oczy, szyję, dekolt, ręce, brzuch, pośladki.

Mezoterapia igłowa Dermaheal HSR: dostarczenie 58 substancji aktywnych, w tym specjalnie dobrane peptydy biomimetyczne. Efekty: napięta i elastyczna skóra, zdrowy i świeży wygląd skóry, redukcja drobnych zmarszczek, wygładzona i nawilżona skóra.

Mezoterapia igłowa skóry głowy – Dermaheal SR – wzmocnienie cebulek włosowych, zahamowanie wypadania włosów.