Great Lashes to przedłużanie i zagęszczanie naturalnych rzęs za pomocą 4 technik (sztuczne rzęsy na pasku, rzęsy 4 w 1, przedłużenie pojedynczymi włoskami.

Najbardziej innowacyjna z technik Lash Extensions polega na przedłużeniu rzęs pojedynczymi (syntetycznymi), antyalergicznymi rzęsami. Syntetyczne rzęsy przykleja się do rzęs naturalnych. Mogą one odpaść jedynie z naturalną rzęsą, która znalazła się w końcowej fazie cyklu życia. Zabieg trwa od 1 do 1,5 godziny, a koszt uzależniony jest od ilości wykorzystanych w zabiegu rzęs. Na jedno oko należy dokleić od 30 do 100 rzęs. Dostępne są one w różnych długościach: od 7 do 13 mm oraz w dwóch formach: FULLCURL (mocno podkręcone), HALFCURL (naturalnie podkręcone).

W przypadku właściwej pielęgnacji efekt przedłużenia i zagęszczania rzęs i utrzymuje się nawet do 8 tygodni…!
ZALECENIA PO ZABIEGU
Dla zapewnienia optymalnych rezultatów zabiegu zaleca się:

  • po zabiegu przez 24h nie można dotykać rzęs (aż do momentu całkowitego wyschnięcia kleju).
  • do dwóch dni po zabiegu należy unikać zbyt gorącego prysznica oraz wizyt w saunie – rzęsy nie powinny być narażone na wilgoć.
  • do 24h po zabiegu nie należy stosować kremów, olejków i innych produktów kosmetycznych na bazie tłuszczu w okolicy oczu.
  • należy używać płynu do demakijażu nie zawierającego w swym składzie tłuszczy i olejków (na bazie wodnej, beztłuszczowej).
  • nie należy używać zalotki do rzęs.
  • należy unikać jakiejkolwiek innej mascary niż specjalnie przeznaczonej do tego celu maskary „Great Lashes” firmy „Alessandro”.
  • do demakijażu oczu należy używać jedynie płynu firmy „Alessandro” – wszystkie inne produkty mogą wpłynąć negatywnie na trwałość rzęs.

niezbędna jest korekta (uzupełnienie) rzęs po upływie 2-3 tygodni.