Manicure odżywczy, wzmacnia naturalne paznokcie, nadając im połysk różowej perły. P.Shine manicure nadaje naturalnym paznokciom blask, zasila je w składniki naturalne m.in. witaminy A + E, keratynę, pyłek pszczeli, krzemionkę z morza japońskiego. To właśnie te składniki mają dobroczynny wpływ na nasze paznokcie. P.Shine to metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Efekt widoczny po pierwszym zabiegu!

Zabieg polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia. Następnie nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając puder, który uniemożliwia spłukanie składników zawartych w paście. Dodatkowym efektem tego zabiegu jest wysoki naturalny połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia około dwóch tygodni. Manicure japoński zalecany jest razem z manicure biologicznym, co pozwoli w pełni odkryć naturalne piękno paznokci. Zabieg trwa ok. 30 minut i należy go powtarzać co 2-3 tygodnie w celu uzupełnienia dobroczynnych składników.

Manicure japoński nie może być wykonywany bezpośrednio po zdjęciu przedłużonych paznokci. Po zdjęciu tipsów manicure japoński nie będzie zbyt przyjemny, a przecież ma on służyć nie tylko poprawie wyglądu paznokci.